Gastronomi ve Mutfak Sanatları

Dr. Öğretim Üyesi
Derya Deniz Yılmaz Adalıoğlu
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
derya.adalioglu@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Ufuk Eren Vapur
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ufukeren.vapur@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Gamze Şanlı Ak
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
gamze.sanliak@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Nilay Bektaş Mağralı
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
nilay.magarali@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Selin Yeşilyurt
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
selin.yesilyurt@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Hakan Aslan
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
hakan.aslan@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Sandra Öz
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
sandra.oz@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Banu Bayraktar
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
banu.bayraktar@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Mustafa Tezel
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
mustafa.tezel@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Necdet Koç
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
necdet.koc@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Didem Enderoğlu
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
didem.enderoglu@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Erol Akayay
Misafir
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
erol.akayay@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Hilal Ağcakaya
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
hilal.agcakaya@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Ahmet Nabi Meral
Gastronomi ve Mutfak Sanatları
ahmetnabi.meral@nisantasi.edu.tr

Grafik Tasarımı

Dr. Öğretim Üyesi
Ghonche Ghojoghi
Bölüm Başkanı
Grafik Tasarımı
ghonche.ghojoghi@nisantasi.edu.tr
Prof. Dr.
Hayriyem Zeynep Altan
Grafik Tasarımı
hayriyemzeynep.altan@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Lütfü Pişiren
Grafik Tasarımı
lutfu.pisiren@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Hamdi Arslan
Grafik Tasarımı
hamdi.arslan@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Muharrem Burkay Şimşek
Grafik Tasarımı
burkay.simsek@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Mehmet Şan
Misafir
Grafik Tasarımı
mehmet.san@nisantasi.edu.tr

İç Mimarlık Türkçe

Profesör
Hülya Kılıç
Bölüm Başkanı
İç Mimarlık Türkçe
hulya.kilic@nisantasi.edu.tr
Prof. Dr.
Ufuk Doğrusöz
İç Mimarlık Türkçe
ufuk.dogrusoz@nisantasi.edu.tr
Prof. Dr.
Hülya Tezcan
İç Mimarlık Türkçe
hulya.tezcan@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Hatice Hasbora
İç Mimarlık Türkçe
hatice.hasbora@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Hesna Haral
İç Mimarlık Türkçe
hesna.haral@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Sedat Bornovalı
İç Mimarlık Türkçe
sedat.bornovali@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Mehmet Reşat Geçit
İç Mimarlık Türkçe
mehmetresat.gecit@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Kartal Turhan
İç Mimarlık Türkçe
kartal.turhan@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Selcen Nur Erikçi Çelik
İç Mimarlık Türkçe
selcen.celik@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
İkbal Eren
İç Mimarlık Türkçe
ikbal.eren@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Betül Uçkan
İç Mimarlık Türkçe
betul.uckan@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Fırat Kaya
İç Mimarlık Türkçe
firat.kaya@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Özge Öztürk
İç Mimarlık Türkçe
ozge.ozturk@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
İrem Oğuzcan
Misafir
İç Mimarlık Türkçe
irem.oguzcan@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Zeynep Güney Kişi
Misafir
İç Mimarlık Türkçe
zeynep.kisi@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Ege Emre Usman
Misafir
İç Mimarlık Türkçe
ege.usman@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Pelin Derviş
Misafir
İç Mimarlık Türkçe
pelin.dervis@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Aykut Tüfekçi
Misafir
İç Mimarlık Türkçe
aykut.tufekci@nisantasi.edu.tr

İletişim Tasarımı

Dr. Öğretim Üyesi
Ali Efe İrali
Bölüm Başkanı
İletişim Tasarımı
efe.irali@nisantasi.edu.tr
Prof. Dr.
Ömer Cüneyt Binatlı
İletişim Tasarımı
cuneyt.binatli@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Cem Aktuna
Misafir
İletişim Tasarımı
cem.aktuna@nisantasi.edu.tr

Müzik

Doçent
Hande Cangökçe
Bölüm Başkanı
Müzik
hande.cangokce@nisantasi.edu.tr
Doç. Dr.
Pınar Altıok Gürel
Müzik
pinar.altiok@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Özlem Hoşcan Köse
Müzik
ozlem.kose@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Emine Bilir Eyüpoğlu
Müzik
emine.eyupoglu@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Mustafa Baysal
Müzik
mustafa.baysal@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Atakan Kundak
Misafir
Müzik
atakan.kundak@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Balkan Tüysüz
Misafir
Müzik
balkan.tuysuz@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Kaan Buldular
Misafir
Müzik
kaan.buldular@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Bike Öner
Misafir
Müzik
bike.oner@nisantasi.edu.tr

Radyo, Televizyon ve Sinema

Dr. Öğretim Üyesi
Burcu Kurtiş
Bölüm Başkanı
Radyo, Televizyon ve Sinema
burcu.kurtis@nisantasi.edu.tr
Profesör
Gülseren Yücel
Radyo, Televizyon ve Sinema
gulseren.yucel@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Murat Soysal
Radyo, Televizyon ve Sinema
murat.soysal@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Özge Boz
Radyo, Televizyon ve Sinema
ozge.boz@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Sedat Şahin
Misafir
Radyo, Televizyon ve Sinema
sedat.sahin@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Seda Öğretir
Misafir
Radyo, Televizyon ve Sinema
seda.ogretir@nisantasi.edu.tr
Öğretim Üyesi
Kağan Kerim Altınkum
Misafir
Radyo, Televizyon ve Sinema
kagankerim.altinkum@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Mustafa Algül
Radyo, Televizyon ve Sinema
mustafa.algul@nisantasi.edu.tr

Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi

Dr. Öğretim Üyesi
Ziyad Guliyev
Bölüm Başkanı
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
ziyad.guliyev@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Ayşe Arzu Sevimli
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
arzu.sevimli@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Filiz Arslan Nizam
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
filiz.nizam@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Janet Barış
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
janet.baris@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Neslihan Uçar Kartoğlu
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
neslihan.kartoglu@nisantasi.edu.t
Araştırma Gör.
Egemen Ulaş Önkal
Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi
egemenulas.onkal@nisantasi.edu.tr

Tekstil ve Moda Tasarımı

Dr. Öğretim Üyesi
Nursen Geyik Değerli
Bölüm Başkanı
Tekstil ve Moda Tasarımı
nursen.degerli@nisanatsi.edu.tr
Profesör
Remzi Savaş
Tekstil ve Moda Tasarımı
remzi.savas@nisantasi.edu.tr
Dr. Öğretim Üyesi
Nesli Türk
Tekstil ve Moda Tasarımı
nesli.turk@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Dilek Akdemir
Tekstil ve Moda Tasarımı
dilek.akdemir@nisantasi.edu.tr
Araştırma Gör.
Ezgi Akpınarlı
Tekstil ve Moda Tasarımı
ezgi.akpinarli@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Ozanhan Kayaoğlu
Misafir
Tekstil ve Moda Tasarımı
ozanhan.kayaoglu@nisantasi.edu.tr
Öğretim Gör.
Mete Levent Serdengeçti
Misafir
Tekstil ve Moda Tasarımı
mete.serdengecti@nisantasi.edu.tr